BEAUTY OF JOSEON Green Plum Refreshing Toner AHA + BHA - Osvěžující tonikum s kyselinami 150 ml

BEAUTY OF JOSEON Green Plum Refreshing Toner AHA + BHA - Osvěžující tonikum s kyselinami 150 ml


BEAUTY OF JOSEON

Beauty of Joseon Green Plum Toner je denní osvěžující exfoliační toner ze zelené švestky: AHA + BHA pro odstranění zbytků odumřelých kožních buněk a kožního mazu Více

328 Kč
Varianta neexistuje
150 ml

ks
BEAUTY OF JOSEON

Beauty of Joseon Green Plum Toner je denní osvěžující exfoliační toner ze zelené švestky: AHA + BHA pro odstranění zbytků odumřelých kožních buněk a kožního mazu Více

Přirozený rytmus naší pokožky zahrnuje 28-denní cyklus regenerace buněk a exfoliace. Pokud tomuto procesu brání odumřelé kožní buňky ucpávající naše póry, může to vést k zánětu a mdlému tónu pleti.

S ohledem na značka Beauty of Joseon vytvořila jemné, lehké tonikum, které pomáhá odstranit zbytky odumřelých kožních buněk a kožního mazu, které sa mohou zdržovat po čištění na naši pleti.

Základem toneru je síla švestky, dlouhodobého bylinného léku, nyní využívaného pro své kosmetické výhody v péči o texturu pokožky a odstraňování odumřelých buněk. Tento toner, který pracuje v harmonii s extraktem z fazolí mungo – silou zklidňující pokožku – a chemickými exfolianty AHA a BHA, je připraven k oživení přirozeného lesku vaší pokožky.

Použití:

Po čištění ráno a večer navlhčete vatový tampon a jemně otřete pokožku zevnitř ven, nebo si naneste dostatečné množství na dlaň a lehce vklepejte, aby se vstřebal.

Denní exfoliační toner Green Plum Toner je ideální pro použití ráno a večer během prvního kroku péče o pleť k odstranění zbytkového odpadu a vyhlazení textury pleti. Po dostatečném navlhčení vatového tamponu tonerem jemně otřete pokožku zevnitř ven. Nejen, že čistí "odpad" z naší pleti, ale také zlepšuje stav pokožky, aby se usnadnilo lepší vstřebávání následných produktů péče o pleť.

Toner funguje dobře se všemi typy pleti. Pokud však používáte AHA nebo BHA poprvé nebo máte velmi citlivou pokožku, použijte malé množství pro otestování citlivosti. Vzhledem k povaze AHA a BHA vás může pokožka ze začátku trochu štípat. Začněte proto s malým množstvím, aby vaše pleť měla čas se nejprve adaptovat. Produkt  je možné používat ráno i/nebo večer. Při používání během dne se ujistěte, že používáte opalovací krém.

Klíčové ingredience:

Voda ze zelených švestek 25 % + extrakt z fazolí mungo 2 %
Donguibogam, kniha o bylinné medicíně z dynastie Joseon, uvádí, že švestky snižují teplotu, uklidňují mysl a pomáhají zastavit žízeň a průjem. V korejské historii se švestka a fazole mungo používaly jako léky k léčbě bolestí žaludku nebo k zbavování těla toxinů. Švestková voda a extrakt z fazolí mungo jako ingredience péče o pleť pomáhají vyhlazovat texturu pokožky a dodávají jí vlhkost.

AHA + BHA
Se směsí 2% kyseliny glykolové a 0,5% kyseliny salicylové jej můžete používat každé ráno a večer k odstranění odumřelých kožních buněk, aniž by došlo k podráždění pokožky. Je vyroben s mírným složením, které kombinuje nízkou koncentraci chemických exfoliantů a rostlinných extraktů, spíše než se pokoušet vytvořit silné účinky prostřednictvím příliš vysokých koncentrací AHA a BHA. Je to proto, že věříme, že je důležité neustále sledovat a pečovat o stav pokožky, aniž by došlo k podráždění.

Složení:

Water, Prunus Mume Fruit Water, Dipropylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Tromethamine, Glycolic Acid, Phaseolus Radiatus Seed Extract, Panax Ginseng Root Extract, Oryza Sativa (Rice) Bran Water, Portulaca Oleracea Extract, Butylene Glycol, Glycerin, Salicylic Acid, Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Fructose, Tocopherol, Glucose, Sodium PCA, Triethylhexanoin, Diphenyl Dimethicone, C12-14, Pareth-12, Ethylhexylglycerin, Hydrogenated Lecithin, Polyglyceryl-10 Oleate, Tetrasodium EDTA