COSRX Refresh ABC Daily Toner AHA BHA Vitamin C 150 ml

COSRX Refresh ABC Daily Toner AHA BHA Vitamin C 150 ml


COSRX

Refresh ABC Daily Toner AHA BHA Vitamin C je toner, který rozjasní matnou pleť Více

400 Kč
Varianta neexistuje
150 ml

ks
COSRX

Refresh ABC Daily Toner AHA BHA Vitamin C je toner, který rozjasní matnou pleť Více

Denní tonikum pro revitalizaci pleti s obsahem AHA, BHA a vitamínu C, které pomáhá zlepšit texturu a tón pleti a zanechává mdlou pleť jemnou a zářivou. Okamžitě se vstřebává do pokožky a zanechává ji jemnou, hladkou a připravenou na další produkty péče o pleť. Toner revitalizuje pleť, odstraňuje nahromaděné odumřelé kožní buňky, zlepšuje stav pokožky a minimalizuje podráždění. Toner je vhodný pro matnou a unavenou pleť.

Klíčové složky:
 62% COSRX GOLDEN-RX Complex - Využívá ovocné slupky, které se často vyhazují, ale ve skutečnosti jsou výživnější než ovoce samotné
(Extrakt z Pitahaya, Extrakt z kiwi)

AHA (16 % jablečná voda) + BHA (17 % voda z kůry vrby bílé) - Odstraňuje nahromaděné odumřelé kožní buňky

Vitamin C - čistý vitamín C alebo kyselina L-Askorbová je najdôležitejším derivátom vitamínu C využívaným v kozmetickom priemysle. Jedná sa o účinnú látku, ktorá sa rýchlo vstrebáva do pokožky a vytvára ochranný štít odolávajúci pôsobeniu voľných radikálov, toxínov a slnečnému žiareniu.

Použití:
Po očištění namočte vatový tampon tonerem a jemně otřete obličej, vyhněte se oblasti očí a úst. Jemně poklepejte na celý obličej pro lepší absorpci. Pokud používáte toner během dne, nezapomeňte na opalovací krém.

Složení:

Actinidia Chinensis (Kiwi) Fruit Extract, Hylocereus Undatus Fruit Extract, Salix Alba (Willow) Bark Water, Pyrus Malus (Apple) Fruit Water, Butylene Glycol, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Ethyl Hexanediol, Sodium Lactate, Water, Glycolic Acid, Allantoin, Panthenol, Adenosine, Betaine Salicylate, Ascorbyl Glucoside